05.10.2022

Система дистанційного навчання  
Національний університет цивільного захисту України  
Дистанційне навчання — це спосіб реалізації процесу навчання, заснований на використанні сучасних інформаційних і комунікаційних технологій, що дозволяють здійснювати навчання на відстані. Дізнатися більше
Хотите учиться у нас?
Телефонуйте, і Ви отримаєте відповідь
на любе питання!
Вход в систему


забули пароль?
Отзывы слушателей
Ельчукова Т.Г. Пройшла курси спеціального навчання "Проектування установок автоматичного протипожежного захисту" за дистанційною формою. Теоретичний матеріал повний. Тести цікаві, пізнавальні. Контрольні роботи складні, але дають якісні практичні знання.
Єльчукова Т.Г., провідний інженер
Кримського філіалу ОАО «Укртелеком»
Грудолов Н.А. Протягом багатьох років намагався навчити своїх співробітників на курсі «Проектування автоматичних установок протипожежного захисту», але через велику завантаженість роботою не мав такої можливості. І тільки з появою дистанційної форми навчання я зміг провести навчання без втрат часу в роботі
Грудолов Н.А., головний інженер
ОАО «Маріупольгаз»
Татьяна Тельвак Дистанційне навчання дає можливість займатися у звичній обстановці, без відриву від виконання виробничих обов'язків, відсутні накладні витрати на відрядження.
Тетяна Тельвак, інженер-будівельник
ГПИ «Кривбаспроект»
Мы - ЛУЧШИЕ!
Національний університет цивільного захисту України — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації та один із найавторитетніших та найстаріших навчальних закладів пожежно-рятувального профіля не тільки в Україні, а й в країнах СНД. Докладніше
УГЗУ - 80 лет!

Про дистанційне навчання

З 2004 року в нашому університеті впроваджена дистанційна форма навчання. Дистанційна форма інтегрує в собі переваги традиційних форм - денної та заочної: дозволяє вчитися в будь-якому місці і в будь-який зручний час - як в заочній формі, і дає можливість спілкуватися з викладачами - як в денний. У нашому університеті дистанційну форму використовують два напрямки навчальної діяльності - спеціальне навчання на курсах підвищення кваліфікації та довузівська підготовка.

У нас запроваджено мережевий вид дистанційного навчання — навчання через Інтернет.

Навчання проходить за індивідуальними календарними планами відповідно до навчальної програми. Навчальні матеріали доступні в Інтернеті в будь-який час доби. Курс структурований за темами. Кожна тема містить теоретичний матеріал, практичні заняття, тести для контролю знань, контрольні роботи. Закінчивши навчання, за умови успішного проходження тестів і виконання всіх контрольних робіт, слухач повинен приїхати в університет для здачі іспиту. Іспит складається тільки очно. Протягом всього навчання тьютор (куратор навчання, людина яка супроводжує процес навчання) постійно спілкується зі слухачами, відповідає на питання, організовує спілкування з викладачами, контролює хід навчання. Викладачеві можна задати питання по електронній пошті, в реальному режимі за допомогою різного роду програм спілкування, таких як Skype і інші, можливо також спілкування в телефонному режимі. На деяких курсах є такі види занять як он-лайн семінари. Це заняття в реальному часі реалізовано на технології чату. На таких заняттях слухачі мають можливість обговорити актуальні питання по темі, що вивчається з викладачем.

Ми постійно працюємо над впровадженням нових технологій в навчальні матеріали. Зараз створюємо якісно нові навчальні матеріали - відеолекції, Вони створюють ефект реальної присутності на лекції.

Дистанційні курси мають різні статуси: є комерційні, є відкриті (безкоштовні). Для навчання на комерційних курсах необхідно ознайомитися з умовами навчання, виконати їх, зареєструватися, і Ви отримаєте доступ до матеріалів курсу. Для навчання на відкритих курсах - досить зареєструватися і отримати доступ до матеріалів курсу. Для навчання на наших курсах необхідно мати електронну поштову скриньку і можливість роботи в мережі Інтернет.

Набувайте якісні знання разом з нами! Чекаємо Вас!


на головну сторінку

Видеопрезентация
Видеопрезентация